Kontaktujte nás
X
Odoslať
X
Kontaktujte nás aj vy:
Odoslať
BANKY
/
DEVELOPERSKÉ SPOLOČNOSTI
/
REALITNÉ KANCELÁRIE
/
NARKS

BANKY

DEVELOPERSKÉ SPOLOČNOSTI

developer_image
Gaštanový Hájik - Projekt "Gaštanový Hájik" sa nachádza v Bratislave - časť Nové Mesto v susedstve nákupného centra Light Park.
developer_image
City House Ružinov - Projekt sa realizuje v najobľúbenejšej bratislavskej časti Ružinov a jeho výnimočnosť okrem skvelej lokality spočíva najmä v tom, že väčšina bytov má terasu.
developer_image
Avana - Projekt sa nachádza v širšom centre Stupavy a ponúka tiché a pohodlné bývanie v uzavretom areáli novostavby za rozumné ceny, ktoré sú dostupné pre každého.

REALITNÉ KANCELÁRIE

NARKS

Od začiatku roka 2010 máme podpísanú rámcovú zmluvu o spolupráci s Národnou asociáciou realitných kancelárií Slovenska

Predmetom zmluvy je sprístupnenie profesionálnych finančných služieb v oblasti nehnuteľností a v oblasti sprostredkovania hypotekárnych úverov, a to podľa zákona č. 186/2009 Z.z. o finančnom sprostredkovaní a finančnom poradenstve.

Členovia NARKS tak môžu s našou spoločnosťou BROKER SERVICE GROUP s.r.o. uzavrieť zmluvu o spolupráci tzv. "tipérsku zmluvu", a poskytnúť svojim klientom ďalšie služby prostredníctvom nášho hypotekárneho centra. Taktiež prispievame k rozvoju NARKS v oblasti vzdelávania, kde zastrešujeme tému „Financovanie nehnuteľnosti a hypotekárny poradca“. K danej téme sme vypracovali študijné materiály a budeme poskytovať odborné poradenstvo, ktoré bude súčasťou školení pre realitných maklérov a sprostredkovateľov. Konkrétne školenie je možné absolvovať prezenčnou ako i dištančnou formou na portáli http://narks.eskolenie.sk